Felipe Massa promluvil po nehodě v kvalifikaci VC Maďarska

3. srpna 2009 v 22:10 | LuKe
Jj je to tak a já sem jenom rád. Poskytl první OPRAVDOVý rozhovor pro média :)

Jak se cítíte?
Felipe Massa: "Je mi mnohem líp. Chci se uzdravit co nejdřív a vrátit se za volant."

Pamatujete si něco z té nehody?
FM: "Nepamatuji si nic. Poslední věc, kterou si pamatuji, je, že jsem se držel za Rubensem (Barrichellem) na konci mého rychlého kola v druhé části kvalifikace. Pak už nic. Těžko se to vysvětluje. Vím, že se mi tam něco stalo, ale necítil jsem nic. Je to zvláštní pocit. Řekli mi, že jsem ztratil vědomí, když mě ta pružina praštila, a narazil do bariéry. Pak jsem se probral o dva dny později v nemocnici."


Chcete někomu poděkovat?
FM: "Především chci poděkovat Bohu. Pak lékařům na trati i v budapešťské nemocnici. Hodně toho pro mě udělali. Chci taky poděkovat Dinu Altmanovi, který přiletěl s mou rodinou z Brazílie a posledních pár dní byl úžasný. Ale taky děkuji všem, kdo se za mě modlili a psali mi. Byla to spousta lidí a hodně z nich se ani nezajímá o formuli 1. Díky moc."

Jak moc vám v posledních dnech pomohla rodina?
FM: "Vím, že si hodně vytrpěli a chtěl bych jim poděkovat. Byli mi nablízku celou moji kariéru a jsou pro mě moc důležití. A pak je tu ještě rodina Ferrari, které taky musím říct díky. Byli skvělí, pomáhali nám všemožnými způsoby. Je báječné být členem takové komunity."

Co uděláte jako první, až přiletíte do Brazílie?
FM: "Pojedu domů, zkontroluji, že je všechno jako před tím. V posledních dnech se toho hodně událo a já se teď chci vrátit k normálnímu životu. Chci se dostat zpátky do formy a dělat věci, které dělají všichni ostatní."

Ve vašem autě teď bude chvíli jezdit Michael Schumacher. Máte pro něj nějakou radu?
FM: "Michael nepotřebuje moje rady. Byl to on, kdo mi radil v mojí kariéře, když jsme spolu závodili. Umí vyhrávat, umí jezdit a je úžasný. Byla to skvělá volba posadit do auta takovou výjimečnou osobnost. Všichni ho zase určitě rádi uvidí na trati. Ale doufám, že se vrátím, co nejdřív to bude možné."

...ani nevíte jak rád slyším, že Felipe je na tom denně lépe a lépe. Předtýdnem v sobotu sem přišel domů zrovna ve chvíli, kdy se ukazovalo co bude v ČT ve sportu a tam slyším, že Felipe Massa měl v kvalifikaci na nedělní VC Maďarska vážnou nehodou. Okamžitě sem se šokovaný posadil na pohovku a sledoval znechuceně fotbal a přál si co nejdříve dozvědět co se stalo. Jakmile sem viděl záběry z kamery, tak mě to dost šokovalo, a navíc v nedělním studiu před VC byli tyto obrázky doplněny o záběry příjezdu několika záchranek a vrtulníku a to mi při tom pohledu tuhla krev v žilách ......

Pro zopakování přikládám video :(

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama