Hitlerovi výroky o KŘESŤANSTVÍ

23. září 2009 v 15:50 | LuKe |  Hitlerovy výroky
Co je to za Boha, který má radost z toho, že se pro něj lidé trýzní?
Berlín, 13.12.1941

Nejtěžší rána, jaká postihla lidstvo, je křesťanství; bolševismus je nemanželské dítě křesťanství; obojí je výplod Židů. (...)
Ve vztahu antického člověka k božství je možné vytušit bohabojnost; jejím příznakem byla snášenlivost. Křesťanství si vyhradilo, aby své nesčetné oběti zabíjeli nejděsivější způsobem ve jménu lásky; jeho příznakem byla nesnášenlivost.
Vůdcův hlavní stan, 11. - 12.7.1941

Když na světě existuje 170 vyznání, z nichž každé prohlašuje, že má jediný správný výklad, 169 z nich pravdu mít nemůže!
Vůdcův hlavní stan, 24.10.1941


Ve všech starých bájích se dočteme o svržení z nebes. To, co o tom píše Bible, nevymysleli Židé, ale bylo to převzato od Babyloňanů a Asyřanů.
Vlčí doupě, noc z 25. k 26.1.1942

Bůh stvořil člověka. Lidmi jsme se stali smrtelným hříchem. Předpoklad k němu dal Bůh. Pět tisíc let se přihlíží tomu, jak si lidé vypíchávají oči a pak mu napadne poslat na Zem svého jediného syna. To mu ale trvalo sakra dlouho! Celá ta věc je značně postavená na hlavu!
Ostatní tomu nevěří. Musí se jim to vnucovat násilím. Kdyby měl Pánbůh na takovém poznání zájem, na co pak španělské boty a hořící hranice?
Vůdcův hlavní stan, 27.2.1942

Přitom Vatikán obviňuje bolševismus, že ničí křesťanské kostely, jako kdyby křesťanství tehdy nedělalo totéž s pohanskými chrámy!
Vůdcův hlavní stan, 19.10.1941

Křesťanství je největší úpadek lidstva: Židé srazili lidstvo o více než půl druhé tisíciletí. Horší by bylo jen vítězství Židů v bolševismu. Kdyby přišel bolševismus, lidstvo by přešel smích, protože by se stalo šedou masou bídy a utrpení! Kněží ve starověku měli ještě blízko ke Stvořiteli, protože hledali ducha, ovládajícího stvoření. Naproti tomu je otřesné vidět, jak církev vnutila lidem dogmata. Křesťanství nemohlo skončit jinak než krví a mučením!
Vůdcův hlavní stan, noc z 20. k 21.2.1942

Ale když si představím to nudné křesťanské nebe! Na zemi má člověk svého Richarda Wagnera, ale nahoru pouze slyší aleluja a nevidí nic jiného, než palmové ratolesti, batolata a starců. Křesťanství je ten nejšílenější výplod lidského mozku, výsměch všeho božského.
Berlín, 13.12.1941

Křesťanství bylo všeničivým bolševismem. Přitom Galilejec, později nazvaný Kristus, chtěl něco úplně jiného. Byl lidovým vůdcem, který se postavil proti židovstvu. Galilea byla kolonie, kde Římané usidlovali galských legionářů. Ježíš jistě nebyl Žid.
Vůdcův hlavní stan, 21.10.1941

Deset přikázání je sbírka zcela chvályhodných zákonů.
Vůdcův hlavní stan, 24.10.1941

Mám šest divizí SS, všechny jsou bez vyznání, a přece umírají usmíření.
Berlín, 13.12.1941

Řím zlomilo křesťanství, nikoli Germáni a Hunové.
Vlčí doupě, 27.1.1942

Černoch se svým fetiš je vysoce nadřazen tomu, kdo věří v zázrak převtělení.
Berlín, 13.12.1941

Doba, v níž žijeme, je ve znamení zániku náboženství. Může to trvat ještě takových sto, dvě stě let.
Vůdcův hlavní stan, 27.2.1942

ps. můj překlad ze slovenštiny
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama