Hitlerova lebka prý patřila ženě. Co bylo s ním?

18. října 2009 v 20:50 | Eliška


Objev může zpochybnit Hitlerovu sebevraždu v bunkru v Berlíně v dubnu roku 1945.

Americký archeolog Nick Bellantoni odletěl do Moskvy, kde dostal povolení jednu hodinu zkoumat artefakty státního archivu. Do rukou se mu také dostala část zakrvácené pohovky, která byla v Hitlerově bunkru.


Při prohlížení zbytků lebky se mu podařilo zjistit, že patřila ženě a navíc výrazně mladší, než byl Hitler v době smrti 30. dubna 1945.

"Kost se mi zdála velmi tenká, mužské kosti jsou robustnější. Tahle odpovídá ženě ve věku kolem 20 let," řekl Bellantoni.

V době smrti měla být s Hitlerem v bunkru také jeho milenka Eva Braunová. Údajně si také vzala kyanid. "Neexistuje ale žádná zpráva, která by potvrzovala, jestli se zastřelila sama, nebo ji někdo zabil. Mohl to být kdokoliv," dodává archeolog.

Dlouhých 64 let žilo lidstvo v přesvědčení, že tyranský vůdce Německa na poknci druhé světové války spokl kyanidovou pilulku a zemřel v berlínském bunkru.


Když Rusové našli spálené tělo, v jehož hlavě byla díra po kulce, prohlásili ostatky za Hitlerovy. KGB dokonce ostatky spálila a zůstaly jen fragmenty lebky.


Pokud lebka nepatřila Hitlerovi, je otázkou, se s nacistickým diktátorem stalo. Zrůdný diktátor nahání hrůzu i teď. Loni v Berlíně se návštěvníci mohli podívat na fragmenty z jeho života.
Lebka, která nejspíš nepatří Hitlerovi

zdroj je TN.cz


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama